Pardavimo sąlygos - Siuntimo ir grąžinimo sąlygos

Siuntimas
Standartinis (per 3–4 d.) – 3,99 EUR. Nemokamas siuntimas virš 35 EUR.
Greitas (per 1–2 d.) – 6,99 EUR. Nemokamas siuntimas virš 50 EUR.

Pristatymo sąlygos taikomos Lietuvai.

PRIMINIMAS! Jei per 10 d. nuo užsakymo patvirtinimo negavote siuntos, kreipkitės į mus.

100% pasitenkinimo garantija
Mes išbandėme savo produktus ir žinome, ko jie verti – štai kodėl garantuojame, kad būsite patenkinti jais visais. - Sužinokite daugiau – spauskite čia

Grąžinimo taisyklės
Turite neribotą teisę nemokamai grąžinti neatidarytas prekes. Jei norite ja pasinaudoti, rašykite adresu info@australian-bodycare.com. Negrąžiname pinigų už atidarytus produktus, jei juos grąžinate pasibaigus laikotarpiui, kurio metu siūlome 100 % pasitenkinimo garantiją.

Nepriimame siuntų, kai jos siunčiamos gavėjui apmokant pervežimą ar COD (apmokėjimas pristačius). Prieš grąžindami prekes, parašykite „Australian Bodycare“ adresu info@australian-bodycare.com, kad gautumėte grąžinimo etiketę. Grąžinamos prekės turi būti siunčiamos tinkamai supakuotos, pridedant sąskaitos faktūros kopiją; taip pat aiškiai nurodykite, kad norite pasinaudoti savo teise grąžinti prekes ir atgauti sumokėtus pinigus.

Šios taisyklės taikomos visoms prekėms, parduodamoms mūsų internetinėje parduotuvėje.

Mokėjimo būdai
Už prekes galima sumokėti tokiais būdais:

Kredito kortelė
Priimame mokėjimus „Visa“, „Mastercard“ ir „Eurocard“ kortelėmis. „Australian Bodycare“ mokėjimai atliekami per Quickpay.dk.
Ryšio su šiuo mokėjimo paslaugų teikėju saugumą patikrino įmonė „Nets“. Visi kortelės duomenys perduodami šifruoti.

PayPal
Priimame mokėjimus per „PayPal“.

Produkto informacija
Ant visų „Australian Bodycare“ produktų nurodytos svarbiausios jų savybės. Išsamesnės informacijos ar kilus klausimų, kreipkitės į „Australian Bodycare“ adresu info@australian-bodycare.com

Kainos
Visos kainos nurodytos su 23 % PVM. Informacija apie siuntimo ir tvarkymo mokesčius nurodoma pirkinių krepšelyje.

Užsakymas
Prekių su kaina pateikimas „Australian Bodycare“ svetainėje nėra įpareigojantis pasiūlymas, o tik kvietimas teikti pasiūlymus.
Pirkėjo prekių užsakymas iš „Australian Bodycare“ nėra įpareigojantis sutikimas, o įpareigojantis pasiūlymas „Australian Bodycare“ įsigyti prekes nurodytomis sąlygomis.

Įpareigojanti sutartis tarp jūsų ir „Australian Bodycare“ įforminama tik kai „Australian Bodycare“ sutinka su pirkėjo pateiktu pasiūlymu patvirtindama užsakymą. „Australian Bodycare“ pasilieka teisę nepriimti užsakymų, kurių dydis rodo, kad prekės įsigyjamos ne asmeniniam naudojimui. Visi pasiūlymai vertinami pagal tai, ar yra įsigyjamų prekių; kartais gali būti išsiųsta tik dalis įsigytų prekių. Tokiu atveju „Australian Bodycare“ atitinkamai informuoja pirkėją.

Mokėjimas
Įsigyjant prekes jūsų įvesta sąskaitos informacija šifruota forma (SSL) tiesiogiai siunčiama PBS (tiesioginio debeto paslaugos teikėjui); ją galite perskaityti tik jūs ir PBS. Taigi niekas kitas nemato ir negali įrašyti jūsų informacijos. Atsiskaitant „Dankort“ (debeto kortele) arba kredito kortele, pirkinio suma nuskaičiuojama iš karto, kai „Australian Bodycare“ išsiunčia prekę.

Pretenzijos
Pagal Danijos prekių pardavimo įstatymo nuostatas, „Australian Bodycare“ suteikia teisę 2 metus nuo sąskaitos faktūros datos teikti pretenzijas dėl gamybos ar medžiagų defektų (trūkumų).

Atsakomybės ribojimas ir garantija
„Australian Bodycare“ pasistengė, kad patogiai galėtumėte rasti svarbią informaciją kitose svetainėse per nuorodas. „Australian Bodycare“ nekontroliuoja šių svetainių, todėl visiškai neatsakome už jų turinį.

Informacija apie tokiose svetainėse užsakytas prekes nėra įtraukiama į pirkėjo ir „Australian Bodycare“ sutartimi užsakytų prekių informaciją.

Pardavėjas neatsako už tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, patirtus dėl to, kad užsakytos prekės atsiunčiamos pirkėjui vėlai, ar dėl to, kad užsakytos prekės pablogėjo, jei toks vėlavimas ar pablogėjimas kyla dėl pirkėjo veiksmų ar neveikimo, ar dėl aplinkybių, kurių „Australian Bodycare“ negali kontroliuoti, pvz., karo, riaušių, smurto, gaisro, valdžios veiksmų, konfiskavimo, valiutų naudojimo apribojimo, visų rūšių darbo ginčų, įskaitant streikus ir pan.

„Australian Bodycare“ nesuteikia atskiros garantijos užsakytoms prekėms, o pirkėjas įgyja tik teisę į garantiją, kurią jam suteikia prekės gamintojas.

Pirkimas internetu
Pirkdami prekes mūsų svetainėje įvedate savo asmeninę informaciją. Ypač ji apima:

– Jūsų vardą ir pavardę
– Jūsų pašto adresą
– Jūsų el. pašto adresą
– Jūsų telefono numerį
– Jūsų mokėjimo informaciją

Tvarkydami jūsų užsakymą mes tvarkome šią asmeninę informaciją, kad galėtume įvykdyti savo prievoles, susijusias su užsakymo vykdymu, taip ir kurį laiką po to, kad užtikrintume, jog viskas vyksta sklandžiai. Kai tik ši informacija tampa mums nebereikalinga, pašaliname ją iš savo sistemos. Visi duomenys pašalinami po 5 metų. Mes turime neribotą teisę grąžinti prekes, todėl laikome duomenis 5 metus.

Jei pateikėte užsakymą, jūsų vardo ir pavardės, adreso, el. pašto adreso ir telefono numerio informacija perduodama vežėjui, kad jis galėtų pristatyti jums užsakytas prekes.

Keitimai
„Australian Bodycare“ pasilieka teisę keisti ir koreguoti šios svetainės naudojimo sąlygas. Todėl svarbu, kad jūs susipažintumėte su tokiais pakeitimais.

Netinkamas naudojimas
Ši svetainė priklauso ir ją valdo „Australian Bodycare“. Svetainė skirta naudoti privatiems pirkėjams. Visi svetainės elementai – tekstas, vaizdai, grafiniai elementai ir pan., saugomi autoriaus teisių įstatymų, todėl draudžiama juos kopijuoti, atsisiųsti ar platinti. Apie netinkamą svetainės naudojimą „Australian Bodycare“ praneša policijai.