Info femigel

FEMIGEL® natūralus gelis skirtas intymiam moters išorinių lytinių organų komfortui palaikyti, kai intymioje kūno vietoje jaučiamas sausumas, niežėjimas, dirginimas ar nemalonus kvapas.

FEMIGEL® sudėtyje yra iš 2,7 proc. koncentracijos arbatmedžių aliejaus gaunamo 4-terpineolio. 4-terpineolis distiliuojamas iš arbatmedžių aliejaus siekiant pašalinti alergenus ir dirgiklius.

FEMIGEL® yra specialiai sukurtas taip, kad jį nebūtų sudėtinga naudoti. Jis padeda, kai intymioje kūno vietoje įvairiais moters gyvenimo laikotarpiais atsiranda išsausėjimas, niežulys, dirginimas ir diskomfortas. Nors šios būklės labai dažnai vargina menopauzės laikotarpiu, jos taip gali pasireikšti dėl streso, antibiotikų vartojimo, muilo ir kremo sukelto dirginimo. Negydant jos gali sukelti didesnių problemų. Todėl norint palaikyti sveiką mikroflorą svarbu užtikrinti reikiamą odos drėgnumą ir pH lygį. FEMIGEL® intymioje srityje užtikrina ilgalaikį drėkinamąjį poveikį.

FEMIGEL® rekomenduojama naudoti pajutus subjektyvių simptomų – deginimo pojūtį, niežėjimą, išsausėjimą ar atsiradus kitiems nemaloniems pojūčiams. Jį reikia naudoti profilaktiškai prieš apsilankant baseine, saunoje, sporto klube ir juose apsilankius.

FEMIGEL® yra specialiai supakuotas vienkartinėse tūbelėse, todėl priemonę yra nesudėtinga naudoti ir užtikrinama tinkamiausia higiena. FEMIGEL® yra bespalvis, neriebus gelis, kuris nedirgina.

DOZAVIMAS. Jei požymiai nestiprūs, naudoti vieną tūbelę kartą per tris dienas. Jei būklė sunkesnė, gelio galima naudoti vieną ar du kartus per dieną ir naudojimą tęsti tol, kol požymiai išnyks. FEMIGEL® rekomenduojama naudoti reguliariai su pertraukomis, norint pagausinti ir palaikyti normalią mikroflorą.

NAUDOJIMO NURODYMAI. FEMIGEL® naudokite tiesiai iš tūbelės. Prieš nuimdami dangtelį tūbelę suimkite už storojo galo ir pakratykite, panašiai kaip termometrą, kad tūbelės turinys atsirastų plonajame gale.

ATSARGUMO PRIEMONĖS. FEMIGEL® nenaudokite, jei tūbelė išpakuota ar pakuotė praplėšta. Visą turinį grąžinkite pardavėjui. Jei pasireiškė alerginė reakcija, gelio vartojimą nedelsiant reikia nutraukti.

Rekomenduojama nenaudoti per menstruacijas ir toliau naudoti menstruacijoms pasibaigus.

Pakuotėje yra 5 tubeles.. Vienoje tūbelėje yra 5 ml gelio. Tūbelė skirta tik vienkartiniam naudojimui.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Tūbeles laikyti dėžutėje. www.australian-bodycare.com