Dermatologiškai patikrintas

Visi Australian Bodycare produktai yra patikrinti laikantis griežtų dermatologinio saugumo reikalavimų. Bendradarbiaujame su nepriklausomais dermatologais ir užtikriname, kad visa mūsų produkcija pasižymi švelniu poveikiu bei tinka net ir jautriausiai odai.

Laikantis ES galiojančio ir Europos kosmetikos pramonės iniciatyva sukurto kosmetikos gaminių standarto reikalavimų nepriklausomo dermatologijos instituto patikrinti produktai atitinka tik aukščiausius kokybės reikalavimus.

Platus dermatologiškai patikrintų produktų asortimentas užtikrina galimybę išsirinkti produktą, tinkantį bet kurio tipo odai.

Neseniai atlikto testo metu nepriklausomame tyrimų institute buvo analizuojama, ar produktų poveikis odai yra toks, kaip tikėtasi. Tyrimo, kuriame dalyvavo 50 savanorių, metu nenustatyta jokio pašalinio neigiamo poveikio tiek sveiką, tiek ir jautrią odą turintiems jo dalyviams.

Nors, atsižvelgiant į jautrios odos požymių įvairovę, alerginių reakcijų galimybė neatmetama, tokių atvejų iki šiol nustatyta nebuvo.

Susipažinti su mūsų produkcijos asortimentu galite čia.