Apie Australian Bodycare

1992 m. įkurta Australian Bodycare yra pirmaujanti odos priežiūrai skirtų produktų gamintoja. Nuo pat susikūrimo pradžios tvirtai laikomės idėjos, kuria remiantis ir buvo įkurta mūsų kompanija:
Siūlyti tik geriausius odos priežiūros sprendimus ir padėti žmonėms siekti geresnės gyvenimo kokybės.

Vizija

Mūsų tikslas – grąžinti probleminei odai sveikumą ir išgydyti kiek įmanoma daugiau odos negalavimų. Šio uždavinio dalis – teikti klientams nuolatinę pagalbą ir patarimus kasdienės odos priežiūros klausimais.

Mūsų produktai tinka visai šeimai: jie saugo ir gydo dažniausiai pasitaikančias odos problemas ir yra švelnūs odai. Garantuojame aukščiausią visų mūsų produktų kokybę bei tinkamą jų sudedamųjų dalių balansą, pritaikytą konkrečiai odos problemai spręsti.

Australian Bodycare produktai


Švelnios odos paslaptis slypi nuo seno Australijos aborigenams žinomo nuostabaus ir egzotinio augalo arbatmedžio aliejuje. Slaptą ginklą, kuriuo apdovanojo gamta, nuo šiol galite turėti ir savo namuose. Australian Bodycare sukūrė produktų liniją, kurių sudėtyje yra gryno arbatmedžio aliejaus, veiksmingai gydančio įvairias odos problemas ir saugančio odą jos nedirginant.

Skaityti daugiau

Dermatologiškai patikrinta

Australian Bodycare produktai patikrinti dermatologiškai ir yra ypatingai švelnūs bei gali būti naudojami net ir ypač jautriai odai.

Daugiau apie dermatologinį tyrimą skaitykite čia

Dermatologist tested

Kodėl verta rinktis Tea Tree Oil arbatmedžio aliejų iš Australian Bodycare

Tea tree leaf

100 % NATŪRALUS

Tea Tree Oil arbatmedžio aliejus yra natūralus iš Australijoje augančio arbatmedžio Melaleuca Alternifolia lapų išgautas aliejus.

Tea tree oil drop

GYDOMOSIOS SAVYBĖS

Tea Tree Oil arbatmedžio aliejus atstato natūralią odos bakterinę florą ir apsaugo nuo infekcinių bakterijų.

Repeat logo

PRIEŽIŪRA

Naudojamas kasdien, Tea Tree Oil arbatmedžio aliejus gydo odos problemas ir padeda išlaikyti sveiką odą.

Glotnios odos paslaptis slypi Australijos gamtos grožyje. Aborigenų kultūroje iš kartos į kartą buvo perduodamos žinios apie arbatmedžio aliejus. Australian Bodycare sukūrė produktų liniją, kaip pagrindinį aktyvų ingredientą panaudojant arbatmedžio aliejų, o visi šios linijos produktai pasižymi apsauginėmis ir gydomosios savybėmis. Švelnios formulės dėka mūsų produktai tinka visai šeimai. Nepaisant savo ypatingo veiksmingumo gydant dažniausiai pasitaikančias odos problemas, visi produktai yra ypatingai švelnūs ir gali būti naudojami net ir ypač jautriai odai. Mūsų tikslas – padėti išlaikyti jūsų sveikesnę odą, todėl mes nuolat dirbame, kad galėtume jums pasiūlyti naudingų kasdienės odos priežiūros patarimų.
Istorija apie arbatmedžių gydomąją galią, prasidedanti nuo Australijos aborigenų, datuojama tūkstančiais metų. Aborigenų legendos byloja apie arbatmedžių apsuptyje tyvuliuojančius ežerus ir į juos krentančias arbatmedžių šakeles bei lapus, išskiriančius į vandenį eterinį aliejų ir taip paverčiančius šiuos ežerus į savotiškas „antiseptines“ vonias. Australijos aborigenai naudojosi šių natūraliai susiformavusių ir gydomųjų savybių turinčių SPA teikiamais pranašumais įvairioms odos infekcijoms, nudegimams, pjūviams ir vabzdžių įkandimams gydyti. Gydomosios arbatmedžių savybės oficialiai nebuvo įregistruotos iki pat 1923-iųjų. Tačiau Australijos aborigenų Bundjalung gentis jau labai seniai žinojo apsaugines ir gydomąsias arbatmedžio savybes ir jo trintus lapus naudojo įvairioms žaizdoms ir odos infekcijoms gydyti, pavadinę žemę, kurioje augo šie arbatmedžiai, „Gydančia žeme“.