Anne Thestrup Meimbresse

Farmacijos magistrė, vaistininkė „Varde“ vaistinėje

2017 m. įgijau farmacijos magistrės laipsnį Pietų Danijos universitete ir nuo tada dirbu vaistininke.

Tai reiškia, kad esu vaistų specialistė, turinti medicinos mokslinių ir taikomųjų žinių, tad techniškai esu gerai pasiruošusi.

Dirbu „Varde“ vaistinėje, kur mano pagrindinė pareiga yra patarti klientams, kaip teisingai vartoti vaistinius preparatus.

Man labai patinka rūpintis žmonėmis, turbūt todėl keletą metų buvau skubios pagalbos savanore Raudonajame kryžiuje. . Yra tekę savanoriauti įvairiuose dideliuose renginiuose, pavyzdžiui, koncertuose, festivaliuose, sporto varžybose ir pan., kur būdavau pasiruošusi suteikti skubią medicininę pagalbą.

Asmeniškai, bet ir kaip savo srities specialistė, jaučiu didelį pasitenkinimą galėdama padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Tai skatina mane tobulėti, verčia domėtis savo profesija, kurioje nuolat atsiranda įvairių naujovių.

Esu gerai susipažinusi su „Australian Bodycare“ produktais, kuriuos siūlome mūsų vaistinėje, todėl galiu patvirtinti tai, kas rašoma produktų vartojimo instrukcijose apie tai, kokioms problemoms jie skirti, ir kitais klausimais šio prekės ženklo svetainėje.

Daugiau apie mane sužinosite mano „LinkedIn“ profesinėje paskyroje. LinkedIn.